Vánoční dárkový koš Noel

Doprava zdarma

Vánoční dárkový koš Noel lehce strčí do kapsy své konkurenty ze supermarketů. Na rozdíl od nich v něm totiž nenajdete běžně dostupné potraviny, ale naopak pouze prvotřídní produkty vyhlášených francouzských značekmalých rodinných firem a lokálních výrobců. Našim důkladným výběrem zkrátka projdou jen výrobky špičkové kvality a dokonalé chuti.

Oblíbili jste si neopakovatelnou atmosféru Francie a chtěli byste ji přiblížit také svým blízkým? Nevybírejte dárky, které zůstanou ležet v koutě, ale vsaďte na dárkový koš La Famille plný vyhlášených francouzských delikates. Kromě svého jedinečného obsahu se můžete těšit také na krásné balení ve stylové dřevěné bedýnce.

Najdete v něm hned osm unikátních francouzských delikates, který pod vánočním stromečkem udělá radost i těm nejnáročnějším labužníkům.

Obsah dárkového koše:

  • Vynikající červené víno, které v letech 2017 – 2018 zrálo ve slunných vinicích nádherné oblasti Bordeaux. Tato krajina se rozkládá na západním pobřeží Francie a proslula právě díky své kvalitní révě – možná i varianta s výborným bílým vínem Chardonay z francouzské vinařské oblasti  Burgundska.
  • Výběrová káva Grand Cru D’Arabica – V brazilské Bahii je klima jedinečné: mírná teplota, dokonalá hydrometrie, ideální sluneční svit. Toto rajské mikroklima prospívá určitým vzácným a choulostivým druhům, které nikde jinde nenajdete, včetně kávovníků Bahia. Zrno po zrnu se rodí sametová káva vyrobená ze sladkosti a jemnosti. Objevte s Jacquesem Vabre Bahiem 100% čistou arabiku, měkkou, kulatou v ústech, s rostlinnými a mírně ovocnými tóny.
  • Masová terina zase potěší skutečné gurmány. Skvěle vyváženou chuť vepřové farmářské teriny s nádechem šampaňského si můžete užít ve 180 g balení.
  • Kachní paštika – pochází z vyhlášené rodinné farmy Maison Mitteault. 180 g výtečného kachního masa upraveného metodou pomalého pečení. Farmu Maison Mitteault pro její kvalitu vyhledávají i nejproslulejší francouzští šéfkuchaři.
  • Tuňákové rillety na provensálských bylinkáchtuňáková tapenádase skvěle hodí k čerstvé křupavé bagetce. Velice jemná chuť ve 125g balení.
  • Premiové Olivy –  vyzkoušejte jedinečnou chuť kvalitních zelených oliv, které se vyhřívaly na slunečních paprscích v oblasti Provance, váha 260 g.
  • Poctivá pomerančová marmeláda – Pod víčkem pomerančové marmelády se můžete těšit na velké množství vitamínu C, který v současné době posílí vaší imunitu. Na jednu sklenici této delikatesy je se spotřebuje 800g francouzských pomerančů. Je výborná k snídani na croaisant nebo palačinku nebo jen tak na lžičce, když nás honí mlsná.
  • Hořká čokoláda – tenká tabulka vynikající kvalitní hořké čokolády s 86% obsahem kakaa, 100 g úžasného požitku pro všechny čoko labužníky.

 

Cena s DPH:  1 600   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 012 Kategorie: