Dárkový balíček Christian

Skvělý dárek

Pokud vám na někom skutečně záleží, nechcete ho odbýt obyčejným dárkem. Někdy však fantazie nepracuje zrovna pro nás a výběr originálního dárku se tak může stát téměř noční můrou. A právě pro takové případy jsou zde připraveny dárkové koše a balíčky LaFamille.

Proč dát přednost našim dárkovým balíčkům před těmi klasickými dárkovými koši, které seženete v každém větším obchodě? Odpovědět vám můžeme jedním slovem – kvalita. Do našich košů a balíčků totiž vybíráme pouze prémiové delikatesy vyhlášených francouzských producentů. Ať už se jedná o malé rodinné farmy, místní výrobce nebo naopak proslulé společnosti, našim sítem projdou pouze produkty špičkové kvality s dokonale vyváženou chutí.

Dárkový balíček Christian přináší pečlivě vybraných pět pochoutek, které vás přenesou na proslulá místa Francie. Jedná se o skvělý dárek pro vaše nejbližší i jedinečnou pozornost pro obchodní partnery či vážené zákazníky, se kterou rozhodně nedojde k nepříjemnému faux pas.

Obsah dárkového koše:

  • Crémant de Bourgogne je elegantní šumivé víno z proslulé vinařské oblasti Burgundska. Je pomyslným mezistupněm mezi proseccem a šampaňským, ve kterém se snoubí hned několik vybraných ročníků.
  • Masová terina zase potěší skutečné gurmány. Skvěle vyváženou chuť vepřové farmářské teriny s nádechem šampaňského si můžete užít ve 180 g balení.
  • Sušené mini klobásky Justin Bridou jsou vyrobeny z velice kvalitního vepřového masa. Balení o váze 100 g se tak stane nepřekonatelným parťákem ke skleničce francouzského vína.
  • Prémiové olivy Tramier v 260 g balení. Jedná se o skvělý výběr těch nejlepších kuliček, které zrály v rozlehlých olivových hájích romantického Provance.
  • Hořká čokoláda Côte d´Or přinese lahodný závěr pro všechny milovníky hořké čokolády. Tenká tabulka s 86% obsahem kakaa a intenzivní chutí o váze 100 g.
Cena s DPH:  1 390   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 009 Kategorie: