Dárkový balíček Pierre

Skvělý dárek

Také milujete romantickou atmosféru Francie a především jejich výbornou kuchyni? Na LaFamille jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších francouzských delikates, a to navíc v krásném dárkovém balení. Všechny dobroty, které u nás v nabídce najdete, pro vás pečlivě vybíráme a dbáme na jejich špičkovou kvalitu.

Užít si tak můžete prvotřídní gurmánský zážitek, o který se postarají dárkové koše plné delikates vyhlášených francouzských značek, ale také menší rodinné farmy a lokální producenti, kteří svou výrobu berou skutečně s láskou.

Dárkový balíček Pierre se tak snadno může stát originálním dárkem pro všechny gurmány, stejně tak poslouží jako pozornost pro vaše věrné zákazníky či obchodní partnery. Svým složením uspokojí mlsné jazýčky i milovníky masových specialit.

V balíčku najdete hned šest úžasných delikates, které vás přenesou do krásných francouzských končin.

Obsah dárkového koše:

  • Kachní mousse o váze 180 g z produkce světově proslulé rodinné farmy Maison Mitteault, kterou si díky jejím neskutečně lahodným produktům oblíbili také vyhlášení francouzští šéfkuchaři. A vy si díky farmě můžete zase vychutnat úžasně jemnou kachní paštiku s lehkým nádechem koňaku.
  • Hořká čokoláda Côte d´Or doslova vyrazí dech všem milovníkům hořké čokolády. Elegantně tenká 100g tabulka plná intenzivní chuti s 86 % kakaa.
  • Masová terina zase potěší skutečné gurmány. Skvěle vyváženou chuť vepřové farmářské teriny s nádechem šampaňského si můžete užít ve 180 g balení.
  • Sušené mini klobásky Justin Bridou si velmi rychle oblíbíte. Vepřové klobásky mají krásně výraznou chuť a skvěle doplní láhev francouzského vína. Váha 100 g.
  • Výběrové olivy Tramier pro vás zrály v prosluněných olivových hájích francouzského Provance a vychutnáte si je ve 260 g balení.
  • Tuňáková a lososová tapenáda se skvěle hodí k čerstvé křupavé bagetce. Velice jemná chuť ve 125 g balení.
Cena s DPH:  1 390   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 010 Kategorie: