Dárkový balíček Julien

Skvělý dárek

Hledáte menší dárek pro kolegu, pozornost pro šéfa nebo chcete udělat radost svým věrným zákazníkům? Dárkový balíček Julien pro vás bude tou správnou volbou. V krabičce najdete elegantně aranžované francouzské delikatesy prémiové kvality.

Dárkové koše a balíčky LaFamille jsou sázkou na jistotu. Na rozdíl od běžných konkurentů ze supermarketů jsou totiž plné gurmánských specialit vyhlášených francouzský značek, malých lokálních výrobců a rodinných farem. Každý produkt naší nabídky musí splňovat přísná kritéria a vynikat dokonale vyváženou chutí.

Jedinečnou chuť Francie si díky složení skvěl vychutnají pánové, kteří dávají přednost lahodnému masu, dámy zase ocení sladké překvapení i láhev kvalitního vína. Dárkový balíček Julien se skládá hned z pěti výborných delikates.

Obsah dárkového koše:

  • Vynikající bílé víno populární odrůdy Chardonnay, ročník 2018 – 2019. Jedná se o velice oblíbenou odrůdu pocházející z Burgundska, pro kterou je typická svěží chuť a vůně s nádechem zelených jablíček.
  • Kachní mousse o váze 180 g, který pochází z produkce vyhlášené rodinné farmy Maison Mitteault. Ta je pro špičkovou kvalitu svých výrobků často vyhledávaná proslulými francouzskými šéfkuchaři. Kachní paštika vás překvapí svou neskutečnou jemností a lehkým nádechem koňaku.
  • Sušené mini klobásky Justin Bridou jsou nezbytným doplňkem pro příjemné večery u sklenky vína. V balení najdete 100 g lahodných vepřových klobásek.
  • Prémiové olivy Tramier pro vás zrály v olivových hájích proslulého Provance. Vychutnat si tak můžete 260 g naprosto lahodné chuti.
  • Hořká čokoláda Côte d´Or bude sladkou tečkou pro všechny milovníky čoko pochoutek. V tenké 100g tabulce najdete intenzivní chuť s 86 % kakaa.
Cena s DPH:  1 390   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 007 Kategorie: Štítky: , , ,