Dárkový balíček Sebastien

Skvělý dárek

Sháníte originální dárek, ale na jeho výběr vám chybí dostatek času i potřebná kreativita? Vsaďte na léty prověřený dárek, kterým nikdy nic nezkazíte. Dárkové koše a balíčky dělají obdarovaným radost již celou řadu let.

Nejde však jen o krásné balení, nejdůležitější je samozřejmě jeho obsah. A právě v tom dárkové balíčky LaFamille lehce strčí do kapsy často i dražší koše. V dárkovém balíčku Sebastien totiž stejně jako ve všech koších z naší nabídky najdete pouze francouzské delikatesy prémiové kvality. Ty pro vás vybíráme u léty prověřených francouzských producentů, lokálních výrobců nebo vyhlášených rodinných farem.

A stejně vyvážené – tak jako chutě všech pěti produktů – je i složení dárkového balíčku. U skleničky vína mu přijdou na chuť mlsné jazýčky, milovníci masa i opravdoví gurmáni.

Obsah dárkového koše:

  • Vynikající červené víno, které v letech 2017 – 2018 zrálo ve slunných vinicích nádherné oblasti Bordeaux. Tato krajina se rozkládá na západním pobřeží Francie a proslula právě díky své kvalitní révě.
  • Kachní mousse z věhlasné francouzské rodinné farmy Maison Mitteault. Jedná se o skutečně exkluzivní kachní paštiku o váze 180 g, která vyniká svou jemnou chutí s lehkým nádechem koňaku.
  • Sušené mini klobásky Justin Bridou se stanou skvělým společníkem k láhvi neméně kvalitního vína. 100 g lahodné chuti vepřových klobásek.
  • Prémiové olivy Tramier jsou unikátním výběrem o váze 260 g. Jen pro vás zrály tyto kvalitní olivy pod hřejivými paprsky oblasti Provance.
  • Hořká čokoláda Côte d´Or mile překvapí všechny milovníky kvalitní čokolády. Ocení především její intenzivní chuť, které dosahuje díky vysokému 86% podílu kakaa. Elegantně tenká tabulka o váze 100g.
Cena s DPH:  1 390   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 008 Kategorie: