Vánoční Dárkový koš Antonie v elegantním magnetickém boxu

Doprava zdarma

Přineste do svého domova kousek Francie a zažijte nezapomenutelné Vánoce s naším exkluzivním Vánočním dárkovým košem Antonie! Tento koš je plný lahodných francouzských delikates, které okouzlí vaše chuťové buňky a udělají Vánoce nezapomenutelnými. Nakupujte nyní a dejte svým blízkým ten nejlepší dárek pro Vánoce!

Najdete v něm hned osm unikátních francouzských delikates, který pod vánočním stromečkem udělá radost i těm nejnáročnějším labužníkům. Představme si tento koš:

Obsah dárkového koše:

  • 🍷 Červené víno z oblasti Bordeaux 🍷 Ochutnejte to nejlepší červené víno z Francie, ročník 2021-2022, s obsahem 12,5% alkoholu. Víno z oblasti Bordeaux je známé svou kvalitou a bohatým aroma, a to bude skvělým doplňkem vašich svátečních oslav. 0,7l.
  •  🫒 Olivy z oblasti Provence 🫒 Ponořte se do jedinečné chuti zelených oliv, které se vyhřívaly na slunečních paprscích v oblasti Provence. S váhou 260 g, tyto olivy budou skvělým a zdravým snackem pro celou rodinu.
  •  🦀 Lahodná krabová pěna v rajčatovém koncentrátu 🦀 Užijte si chuť moře s naší lahodnou krabovou pěnou, která je skvělým doplňkem k čerstvému pečivu. S váhou 120 g, tato pochoutka okouzlí i ty nejnáročnější gurmány.
  •  🥜 Prvotřídní směs grilovaných ořechů od Michel a Augustin 🥜 Pikantní směs arašídů a kešu ořechů s příchutí grilované cibule (váha 98 g) zaručí, že každý hlt bude jedinečným zážitkem.
  •  🐟 Tuňákové rillety na provensálských bylinkách 🐟 Tuto tuňákovou tapenádu oceníte zejména k čerstvé křupavé bagetce. Je velmi jemná a váží 115 g.
  •  🍖 Baskidská masová terina 🍖 Delikátní vepřové maso a vepřová játra naložena podle staré francouzské receptury, váha 180 g. Skvělá kombinace pro milovníky masových specialit.
  •  🍯 Šalotkové chutney 🍯 Jemné šalotkové chutney je ideálním doplňkem k grilovaným masům a francouzským sýrům. S váhou 100 g přinese do vašich pokrmů novou dimenzi chuti.
  •  🍅 Francouzská sušená rajčátka s bazalkou v oleji 🍅 Tato výborná delikatesa se hodí do salátů nebo k čerstvé bagetě. S váhou 95 g, poskytne vynikající chuťový zážitek.
  •  🎁 Nechte se unést do francouzské kuchyně a udělejte Vánoce nezapomenutelnými s naším Vánočním dárkovým košem Antonie. Dárek, který okouzlí každého gurmána a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru.
Cena s DPH:  2 290   
Dostupnost:

  Skladem 

Katalogové číslo: 005-1-1 Kategorie: