Dárkový koš Louis, dřevěná bedýnka

Doprava zdarma

Klasické dárkové koše již dlouhá léta patří k oblíbeným univerzálním dárkům. Pokud se svým prezentem však chcete skutečně blýsknout, zapomeňte na nudná dárková balení ze supermarketů.  Na rozdíl od nich nabízejí dárkové koše a bedýnky LaFamille skutečný chuťový zážitek.

Dárkový koš Louis v dřevěné bedýnce obsahuje zkrátka samé prémiové speciality. Při jejich výběru klademe důraz na vyváženou chuť a špičkovou kvalitu. Proto v něm nenajdete průměrné či běžně dostupné zboží, ale výhradně produkty vyhlášených francouzských značek, malých rodinných podniků a lokálních výrobců, kteří svou produkci nezaměřují na kvantitu.

Uděláte s ním radost svým nejbližším, stejně dobře však poslouží také jako dárek pro šéfa či významné zákazníky a obchodní partnery. Vyvážené jsou zde nejen chutě všech osmi produktů, ale také jeho složení. Dárkový koš Luis potěší nejen milovníky masa, své si v něm najdou také mlsné jazýčky.

Obsah dárkového koše:

  • Výborné červené víno ročníků 2017 – 2018, jehož bobulky pro vás zrály ve vyhlášeném vinařském regionu Medoc. Ten se nachází severně od Bordeaux na levém břehu stejnojmenného ústí řeky Garonny.
  • Sušená panenka o váze 120 g, která vás překvapí svou exkluzivně jemnou chutí.
  • Kachní Rillettes pochází z vyhlášené rodinné farmy Maison Mitteault. 180 g výtečného kachního masa upraveného metodou pomalého pečení. Farmu Maison Mitteault pro její kvalitu vyhledávají i nejproslulejší francouzští šéfkuchaři.
  • Hořká čokoláda Côte d´Or – intenzivní chuť 86% hořké čokolády ukryté v tenké 100g tabulce.
  • Sůl z mořské vody dodá unikátní chuť každému pokrmu. 125 g intenzivní chutí.
  • Masová terina zase potěší skutečné gurmány. Skvěle vyváženou chuť vepřové farmářské teriny s nádechem šampaňského si můžete užít ve 180 g balení.
  • Lososová tapenáda milovníky rybích specialit zase nadchne jemná lososová tapenáda o váze 125 g.
  • Prémiové olivy Tramier jsou sice poslední položkou dárkového koše, určitě však ne zanedbatelnou. Jedná se o vysoce kvalitní olivy z proslulé oblasti Provance o váze 260 g.
Cena s DPH:  2 350   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 004 Kategorie: Štítky: , , ,