Dárkový koš Nicolas, dřevěná bedýnka

Doprava zdarma

Vybrat správný dárek pro někoho, na kom nám opravdu záleží, není nikdy jednoduché. A zvlášť náročné to může být například s pozorností pro důležité obchodními partnery, před kterými si zkrátka nechceme trhnout ostudu.

Luxusní dárkový koš Nicolas je naprosto ideálním řešením. Ve stylové dřevěné bedýnce najdete vyhlášené francouzské delikatesy prémiových značek. Nemusíte se bát, že se jedná o pár běžných potravin, které koupíte v každém francouzském supermarketu. Všechny potraviny pro vás pečlivě vybíráme a jedná se výhradně o produkci malých rodinných podniků, lokálních výrobců nebo naopak vyhlášených francouzských firem, které prosluly prvotřídní kvalitou svých produktů.

Dárkový koš Nicolas bude skvělou volbou pro všechny milovníky Francie nebo vyhlášené gurmány. Jeho vyvážený obsah potěší mlsný jazýček všech dam, pány zase mile potěší vybrané masové speciality.

Zažijte pravou chuť Francie a vychutnejte si každou z vyhlášených francouzských delikates, které uzavíratelná dárková bedýnka Nicolas obsahuje.

Obsah dárkového koše:

  • Bílé víno – sedmička proslulého bílého vína se svěží chutí, které jen pro vás zrálo ve známé francouzské vinařské oblasti  Burgundska.
  • Sušená panenka – vyzkoušejte lahodně jemnou chuť sušené vepřové panenky o váze 120 g
  • Kachní Rillettes – pozvolna pečené a skvěle dochucené kachní maso špičkové kvality o váze 180 g, za jehož výrobou stojí vyhlášená rodinná farma Maison Mitteault.
  • Hořká čokoláda – tenká tabulka vynikající kvalitní hořké čokolády s 86% obsahem kakaa, 100 g úžasného požitku pro všechny čoko labužníky.
  • Sůl z mořské vody – výrazná chuť unikátní soli z mořské vody o váze 125 g.
  • Masová terina zase potěší skutečné gurmány. Skvěle vyváženou chuť vepřové farmářské teriny s nádechem šampaňského si můžete užít ve 180 g balení.
  • Lososová tapenáda – krásně voňavá a lahodná tapenáda z lososa s lehkou a jemnou chutí o váze 125 g.
  • Olivy – vyzkoušejte jedinečnou chuť kvalitních zelených oliv, které se vyhřívaly na slunečních paprscích v oblasti Provance, váha 260 g.
Cena s DPH:  2 790   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 005 Kategorie: Štítky: , , ,