Valentýnský dárkový set

Doprava zdarma

Svátek sv. Valentýna je dokonalou příležitostí k tomu, jak dát své drahé polovičce najevo Vaši lásku! Potěšte svého partnera/partnerku dárkem či přáním, které vykouzlí úsměv na rtech a bude projevem úcty ke společnému vztahu.

Proč se slaví Valentýn?

Svátek je pravděpodobně odvozen od svátku Lupercalia slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho „miláčkem“ v následujícím roce.

Při výběru letošní valentýnské kolekce jsme Vám chtěli nabídnout ty nejlepší pochoutky pro společně strávený romantický večer ve dvou.  Pokud si chcete se svojí láskou užít a zažít trochu francouzské atmosféry, je podle nás tento valentýnský balíček nejlepší možnou volbou. Něco dobrého na zub společně s květinou bude překrásným milým dárkem.

 

Obsah dárkového koše:

  • Pravé francouzské Champagne Paul Romain vyniká svěží jemnou ovocnou chutí.  Producenti při svém návrhu používají odrůdy Pinot noir (50%), Meunier (30%) a Chardonnay (20%). Bílá, průzračná barva doprovázená jemnými bublinkami a aromatické tóny žlutých plodů. Ideálně se hodí k našim foie gras jako valentýnská večeře. Ideální teplotu  pro podávání doporučujeme 8-10 C.
  • Foie Gras Entier je vyhlášenou pochoutkou proslulé rodinné farmy Maison Mitteault, kterou na základě její kvality vyhledávají gurmáni po celé Francii. 120 g špičkové francouzské gastronomie v originálním balení. Rodinná kachní farma proslula svou nevídanou kvalitou výrobků, které si rychle našly své místo na slunci i v srdcích vyhlášených francouzských šéfkuchařů.
  • Výborné růžové piškotovoté sušenky z Reim vznikli již před 300 lety v Remeši, hlavním městě regionu Champagne. Od té doby si zachovala veškerou svou autentičnost. Jeho jedinečná struktura, jemná růžová barva a jemný pudrový prášek okouzlily znalce. Tradicí sušenky Rose je namočit ji do sklenice šampaňského nebo vína. Všechny delikatesy od společnosti Fossier jsou originální recepty, které vynikají jako skvělé lahůdky a mohly by se stát vašimi novými oblíbenými delikatesami.
  • Lahodné křupavé toasty Jacquet speciálně na foie gras.

 

Cena s DPH:  1 600   
Dostupnost:

  Skladem 

Katalogové číslo: 012-1 Kategorie: