Dárkový koš Paul, dřevěná bedýnka

Doprava zdarma

Oblíbili jste si neopakovatelnou atmosféru Francie a chtěli byste ji přiblížit také svým blízkým? Nevybírejte dárky, které zůstanou ležet v koutě, ale vsaďte na dárkový koš LaFammile plný vyhlášených francouzských delikates. Kromě svého jedinečného obsahu se můžete těšit také na krásné balení ve stylové dřevěné bedýnce. Jediné s čím si tedy budete dělat starosti je, zda vás obdarovaný pozve na ochutnávku.

Dárkový koš Paul lehce strčí do kapsy své konkurenty ze supermarketů. Na rozdíl od nich v něm totiž nenajdete běžně dostupné potraviny, ale naopak pouze prvotřídní produkty vyhlášených francouzských značek, malých rodinných firem a lokálních výrobců. Našim důkladným výběrem zkrátka projdou jen výrobky špičkové kvality a dokonalé chuti.

Najdete v něm hned sedm unikátních francouzských delikates, na kterých si skvěle pochutnají milovníci vína i nároční gurmáni.

Obsah dárkového koše:

  • Červené víno Medoc skvělých ročníků 2017 – 2018 pochází ze stejnojmenné vyhlášené vinařské oblasti. Červená vína z Medocu se vyznačují svou prvotřídní kvalitou, elegantní vůní a neskutečnou lehkostí.
  • Prémiové bílé víno proslulé svou svěžestí pro vás zrálo pod hřejivými slunečními paprsky v krásných burgundských vinicích.
  • Sušená panenka o váze 120 g, ve kterých poznáte její velmi jemnou chuť.
  • Kachní Rillettes je populární pochoutkou, která se skvěle hodí pro zvláštní příležitosti. Pochází z vyhlášené rodinné farmy Maison Mitteault, kde se postarali o jeho přípravu metodou pozvolného pečení. Farma Maison Mitteault je oblíbená nejen u našich zákazníků, ale s oblibou ji navštěvují i vyhlášení francouzští šéfkuchaři.
  • Hořká čokoláda Côte d´Or – užijte si 100 g intenzivní tmavé čokolády s 86 % kakaa v tenké tabulce.
  • Sůl z mořské vody bude to pravé pro všechny milovníky francouzské kuchyně. Díky její intenzivní chuti povznesete připravované pokrmy na zcela novou úroveň. Váha 125 g.
  • Masová terina zase potěší skutečné gurmány. Skvěle vyváženou chuť vepřové farmářské teriny s nádechem šampaňského si můžete užít ve 180 g balení.

 

Cena s DPH:  2 350   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 006 Kategorie: Štítky: , , ,