Dárkový grilovací balíček Marc

Skvělý dárek

K letním dnům zalitým sluníčkem jednoznačně patří také pořádná grilovačka s přáteli. Pokud se také vy nespokojíte s klasickými buřty a rádi experimentujete, je pro vás náš dárkový grilovací balíček nepostradatelným doplňkem!

Stejně jako ve všech ostatních dárkových koších a balíčcích LaFamille, je také grilovací balíček Marc plný jedinečných francouzských delikates. Ty pro vás vybíráme výhradně u vyhlášených francouzských značek, menších rodinných farem nebo také od lokálních výrobců. Můžete se tedy těšit na jedinečný chuťový zážitek, který vás přenese do sluncem vyhřáté Francie.

Dárkový grilovací balíček Marc obsahuje hned šest delikates, na kterých si pochutnají nejen barbecue nadšenci, ale také skuteční gurmáni.

Obsah dárkového koše:

  • Vynikající červené víno samozřejmě nemůže u žádného grilování chybět. My jsme pro vás vybrali červené víno s jedinečnou chutí, jehož bobulky pro vás v letech 2017 – 2018 zrály v dechberoucích vinicích proslulé oblasti Bordeaux.
  • Salátová zálivka s Dižonskou hořčicí velmi chutně a decentně doplní váš salát. Jedná se o velice chutnou a oblíbenou zálivku, která se hodí pro všechny druhy salátů. Objem 500 ml.
  • Maille à l‘ Ancienne pochází z produkce světově proslulého výrobce hořčicí a zálivek. Těšit se můžete na velmi intenzivní kořeněnou chuť s ořechovým nádechem a křupavá hořčičná semínka. Klasický recept ze srdce Burgundska, který se skvěle hodí k jehněčímu nebo vepřové kotletě. Váha 160 g.
  • Maille Fins Gourmets je dalším výjimečným produktem tohoto vyhlášeného výrobce. Najdete v něm jedinečnou kombinaci klasické francouzské hořčice doplněnou o hořčici dijon, vše dokonale podtrhuje nádech bílého vína. Skvěle doplní všechny grilované pochoutky od ryb, přes maso až po křupavou zeleninu. Váha 155 g.
  • Benedicta Aïoli je jemná majonéza s česnekovou příchutí o váze 260 g, která se skvěle hodí k rybám či bílému masu.
  • Benedicta Béarnaise je oblíbená majonéza s intenzivní chutí šalotky a estragonu. Doporučujeme vyzkoušet především ke skvěle připraveným steakům. Váha 260 g.

 

Cena s DPH:  1 150   
Dostupnost:

  3-5 dní 

Katalogové číslo: 011 Kategorie: